Contact

Anne Langenesch

Programmamanager Omgevingswet  

Contactpersoon voor Programma Omgevingswet

E-mail: A.Langenesch@Zaanstad.nl                  

Telefoon: +31 75 6816097



Yousuf Yousufi

Projectleider

 Contactpersoon voor Project Ketensamenwerking Omgevingsvergunningen

E-mail: Y.Yousufi@Zaanstad.nl                          

Telefoon: +31 75 6816944

Ronnie Hekkenberg

Projectadviseur                                                         

Contactpersoon voor Omgevingsvisie 

E-mail: R.Hekkenberg@Zaanstad.nl                

Telefoon: +31 75 6816905

Tessa Machiels

Projectleider                                                             

Contactpersoon voor Omgevingsverordening

E-mail: T.Machiels@Zaanstad.nl                        

Telefoon: +31 75 6816430



Algemene vragen

Kunt u niet terecht bij een van deze personen? Bel dan het algemene nummer van Zaanstad.

Telefoon: 14075

Of neem contact met ons op via onderstaand formulier.



Letty Reimerink

Sr. Communicatieadviseur                                         

Contactpersoon voor projectcommunicatie- en participatie Omgevingswet

E-mail:l.reimerink@zaanstad.nl                  

Telefoon: +31 75 6553393


Natasja Stuifbergen

Programmalid                                                             

Contactpersoon voor Leren en ontwikkelen

E-mail: N.Stuifbergen@Zaanstad.nl                

Telefoon: +31 75 6816264


Nanda Broeders

Adviseur ketensamenwerking programma Omgevingswet 

Contactpersoon voor ketensamenwerking Omgevingswet

E-mail: N.Broeders@Zaanstad.nl                       

Telefoon: +31 75 6816577

Wouter Peeters

Projectleider 

Contactpersoon voor Omgevingsvisie

E-mail: W.Peeters@Zaanstad.nl                         

Telefoon: +31 75 6816427

Dionne de Lusenet

Projectmedewerker                                                       

Contactpersoon voor Omgevingsverordening

E-mail: D.Lusenet@Zaanstad.nl                          

Telefoon: +31 75 6553290



Helen Bouwmeester 

Procesmanager                                                           

Contactpersoon voor Omgevingsverordening

E-mail: H.Bouwmeester@zaanstad.nl            

Telefoon: +31629000309


Hoog contrastGa naar Zaanstad.nl